Portishead: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.2) (Бот Менува: nl:Portishead (band)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Менува: ko:포티스헤드)
с (r2.5.2) (Бот Менува: nl:Portishead (band))
[[lt:Portishead]]
[[hu:Portishead]]
[[nl:Portishead (band)]]
[[ja:ポーティスヘッド]]
[[no:Portishead]]
9.281

уредување