Разлика помеѓу преработките на „Голосеменици“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lv:Kailsēkļi
(Одбиена последната промена во текстот (од 62.162.216.23) и вратена ревизијата 2008218 на Luckas-bot)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lv:Kailsēkļi)
[[ka:შიშველთესლოვნები]]
[[kk:Ашықтұқымдылар]]
[[lv:Kailsēkļi]]
[[lt:Plikasėkliai]]
[[lmo:Gymnospermae]]
2.097

уредувања