Разлика помеѓу преработките на „Палеонтологија“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pnb:پیلیاونٹالوجی
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Paleontologiya)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pnb:پیلیاونٹالوجی)
[[be:Палеанталогія]]
[[be-x-old:Палеанталёгія]]
[[bg:Палеонтология]]
[[bs:Paleontologija]]
[[br:Paleontologiezh]]
[[bg:Палеонтология]]
[[ca:Paleontologia]]
[[cs:Paleontologie]]
[[nov:Paleontologia]]
[[oc:Paleontologia]]
[[pnb:پیلیاونٹالوجی]]
[[nds:Paläontologie]]
[[pl:Paleontologia]]
86.434

уредувања