Разлика помеѓу преработките на „Битка кај Сентготард (1664)“

нема опис на уредувањето
с (r2.6.4) (Бот Менува: es:Batalla de San Gotardo (1664))
[[ru:Битва при Сентготтхарде]]
[[sv:Slaget vid Sankt Gotthard]]
[[tr:St.Saint Gotthard Muharebesi (1664)]]
[[uk:Битва під Сентготтхардом]]
4

уредувања