Ореовец: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 15 години
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
{{појаснување}}
 
[[bg:Ореовец]]
1.398

уредувања