Вестминстерски мост: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Менува: it:Ponte di Westminster
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Ponte de Westminster)
с (r2.6.4) (Бот Менува: it:Ponte di Westminster)
[[fr:Westminster Bridge]]
[[hi:वेस्टमिंस्टर ब्रिज]]
[[it:WestminsterPonte Bridgedi Westminster]]
[[he:גשר וסטמינסטר]]
[[kn:ವೆಸ್ಟ್‌ಮಿನ್‌ಸ್ಟರ್‌ ಸೇತುವೆ]]
127.139

уредувања