Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Mazandaran
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.3) (Бот Додава: lt:Mazenderano provincija)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Mazandaran)
[[nl:Mazandaran]]
[[ja:マーザンダラーン州]]
[[no:Mazandaran]]
[[pnb:ماژندران]]
[[pl:Mazandaran]]
34.422

уредувања