Разлика помеѓу преработките на „Одбрана (фудбал)“

с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Абаронца, футбол
с (r2.6.4) (Бот Менува: bg:Защитник (футбол))
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Абаронца, футбол)
[[an:Esfensa (fútbol)]]
[[bn:রক্ষণভাগের খেলোয়াড়]]
[[be:Абаронца, футбол]]
[[be-x-old:Абаронца (футбол)]]
[[bg:Защитник (футбол)]]
4.506

уредувања