Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

нема опис на уредувањето
| audio_format = [[стерео]]
| location = [[Истанбул]]
| first_aired = {{flagicon|TUR}}[[Турција]]<br/>13 септември 2005 - 29 декември 2010<br/>{{flagicon|BUL}}[[Бугарија]]<br/>23 ноември 2009 - сè9 уштеЈануари 2012<br>{{flagicon|SER}}[[Србија]]<br/>6 декември 2010 - сè уште<br>{{flagicon|BIH}}[[Босна и Херцеговина]]<br/>26 март 2011 - сè уште<br/>{{flagicon|MKD}} [[Македонија]]<br/>6 септември 2010 - сè уште
| last_aired =
| preceded_by =
Анонимен корисник