Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

с
Бришење на "Силјан_Аврамовски.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна н...
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bg:Силян Аврамовски)
с (Бришење на "Силјан_Аврамовски.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна н...)
|name = Силјан Аврамовски
|honorific-suffix =
|image = Силјан_Аврамовски.jpg
|imagesize = 250px
|office = [[Министер за внатрешни работи на Република Македонија|Министер за внатрешни работи ]]