Разлика помеѓу преработките на „Старо Село (Порече)“

с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: sq:Staro Sella (Makedonski Brod))
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 37' 18" сев. ш.
| географска должина=21° 17' 38" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=37 | lat_sec=18
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=17 | lon_sec=38
| веб=
}}
4.300

уредувања