Разлика помеѓу преработките на „Смилковци“

Додадени 154 бајти ,  пред 13 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
 
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=42° 2' 15" сев. ш.
| географска должина=21° 29' 39" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=2 | lat_sec=15
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=29 | lon_sec=39
| веб=
}}
4.300

уредувања