Жупања: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ko:주파나
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sv:Županja)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ko:주파나)
[[Категорија:Градот на Хрватска]]
 
[[bs:Županja]]
[[bg:Жупаня]]
[[bs:Županja]]
[[de:Županja]]
[[en:Županja]]
[[eo:Županja]]
[[fr:Županja (ville)]]
[[ko:주파나]]
[[hr:Županja]]
[[it:Županja]]
34.422

уредувања