Категорија:1982: Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.5) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1982
с (r2.7.2) (Бот Менува: kk:Санат:1982 жыл)
с (r2.6.5) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1982)
[[be:Катэгорыя:1982]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1982]]
[[bg:Категория:1982 година]]
[[bar:Kategorie:1982]]
[[bs:Kategorija:1982]]
[[br:Rummad:1982]]
[[bg:Категория:1982 година]]
[[ca:Categoria:1982]]
[[ceb:Kategoriya:1982]]
[[os:Категори:1982]]
[[is:Flokkur:1982]]
[[it:Categoria:Eventi del 1982]]
[[he:קטגוריה:1982]]
[[jv:Kategori:1982]]
8.502

уредувања