Разлика помеѓу преработките на „Рогле“

Додадени 152 бајти ,  пред 12 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: bg:Рогле, sq:Rogli)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 58' 4" сев. ш.
| географска должина=21° 9' 55" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=58 | lat_sec=4
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=9 | lon_sec=55
| веб=
}}
4.300

уредувања