Ербас А380: Разлика помеѓу преработките

Одземени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Брише: sr:Ербас А380
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: cy:A380)
с (r2.7.1) (Бот Брише: sr:Ербас А380)
[[sk:Airbus A380]]
[[sl:Airbus A380]]
[[sr:Ербас А380]]
[[sh:Airbas A380]]
[[fi:Airbus A380]]
1.410

уредувања