Разлика помеѓу преработките на „Првце“

Додадени 152 бајти ,  пред 13 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: sq:Përca)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=42° 7' 39" сев. ш.
| географска должина=21° 4' 29" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=7 | lat_sec=39
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=4 | lon_sec=29
| веб=
}}
4.300

уредувања