Свастика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: te:స్వస్తిక్
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Менува: szl:Hakynkrojc)
с (r2.7.1) (Бот Додава: te:స్వస్తిక్)
[[sv:Svastika]]
[[ta:சுவசுத்திக்கா]]
[[te:స్వస్తిక్]]
[[th:สวัสติกะ]]
[[tr:Svastika]]
86.434

уредувања