Разлика помеѓу преработките на „Астрахањ“

Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: diq:Astrahan (eyalet)
с (r2.7.1) (Бот Додава: mhr:Астрахань)
с (r2.7.2) (Бот Додава: diq:Astrahan (eyalet))
[[be:Горад Астрахань]]
[[be-x-old:Астрахань]]
[[bs:Astrahan]]
[[bg:Астрахан]]
[[bs:Astrahan]]
[[ca:Àstrakhan]]
[[cv:Аçтăрхан (хула)]]
[[vi:Astrakhan]]
[[war:Astrakhan]]
[[diq:Astrahan (eyalet)]]
[[zh:阿斯特拉罕]]
59.415

уредувања