Разлика помеѓу преработките на „Падова“

Додадени 24 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.5) (Бот Додава: be-x-old:Падуя
с (r2.7.1) (Бот Додава: ga:Padua)
с (r2.6.5) (Бот Додава: be-x-old:Падуя)
[[ar:بادوفا]]
[[be:Горад Падуя]]
[[bgbe-x-old:ПадуаПадуя]]
[[bs:Padova]]
[[br:Padova]]
[[bg:Падуа]]
[[ca:Pàdua]]
[[cs:Padova]]
4.013

уредувања