Разлика помеѓу преработките на „Паралово“

Додадени 154 бајти ,  пред 12 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 2' 30" сев. ш.
| географска должина=21° 33' 10" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=2 | lat_sec=30
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=33 | lon_sec=10
| веб=
}}
4.300

уредувања