Разлика помеѓу преработките на „Народна банка на Македонија“

нема опис на уредувањето
* [http://www.nbrm.mk/ Официјална страница на Народната банка на Република Македонија]
 
[[Категорија:Економија]]
[[Категорија:Економија на Македонија]]
[[Категорија: Монетарна економија]]