Разлика помеѓу преработките на „Калниште“

Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Kalnichté
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Kalnichté)
 
[[bg:Калнище]]
[[fr:Kalnichté]]
[[sq:Kalnishti]]
4.062

уредувања