Разлика помеѓу преработките на „Долни Стубол“

с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Dolni Stoubol
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Dolni Stoubol)
 
[[bg:Долни Стубол]]
[[fr:Dolni Stoubol]]
[[sq:Stubolli i Poshtëm]]
4.062

уредувања