Категорија:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Додава: is:Flokkur:Notandi sh-4
с (r2.6.4) (Бот Додава: la:Categoria:Usores sh-4)
с (r2.6.4) (Бот Додава: is:Flokkur:Notandi sh-4)
[[Категорија:Корисник sh]]
 
[[bs:Kategorija:Korisnik sh-4]]
[[bg:Категория:Потребител sh-4]]
[[bs:Kategorija:Korisnik sh-4]]
[[da:Kategori:Brugere sh-4]]
[[de:Kategorie:User sh-4]]
[[eu:Kategoria:Serbokroaziera aditu maila]]
[[fa:رده:User sh-4]]
[[is:Flokkur:Notandi sh-4]]
[[la:Categoria:Usores sh-4]]
[[nl:Categorie:Wikipedia:Gebruiker sh-4]]
127.116

уредувања