Разлика помеѓу преработките на „Роза Луксембург“

с
r2.7.2) (Бот Менува: ar:روزا لوكسمبورغ
с (r2.7.1) (Бот Додава: tt:Роза Люксембург)
с (r2.7.2) (Бот Менува: ar:روزا لوكسمبورغ)
 
[[af:Rosa Luxemburg]]
[[ar:روزا لكسمبورغلوكسمبورغ]]
[[an:Rosa Luxemburgo]]
[[ast:Rosa Luxemburg]]
[[be:Роза Люксембург]]
[[be-x-old:Роза Люксэмбург]]
[[bg:Роза Люксембург]]
[[bs:Rosa Luxemburg]]
[[br:Rosa Luxemburg]]
[[bg:Роза Люксембург]]
[[ca:Rosa Luxemburg]]
[[cs:Rosa Luxemburgová]]
[[ro:Rosa Luxemburg]]
[[qu:Rosa Luxemburg]]
[[ru:Люксембург, Роза]]
[[rue:Роза Луксембурґ]]
[[ru:Люксембург, Роза]]
[[sa:रोजा लक्जेम्बर्ग]]
[[sq:Rosa Luxemburg]]
11.372

уредувања