Категорија:1832: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1832
с r2.7.1) (Бот Додава: bg:Категория:1832 година
с r2.7.2) (Бот Додава: sh:Kategorija:1832
Ред 50:
[[ms:Kategori:1832]]
[[new:पुचः:१८३२]]
[[ja:カテゴリCategory:1832年]]
[[no:Kategori:1832]]
[[nn:Kategori:1832]]
Ред 65:
[[sk:Kategória:1832]]
[[sl:Kategorija:Leto 1832]]
[[sh:Kategorija:1832]]
[[fi:Luokka:1832]]
[[sv:Kategori:1832]]
109.264

уредувања