Каврак: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Kavrak
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Kavrak)
 
[[bg:Каврак]]
[[fr:Kavrak]]
[[pl:Kawrak]]
[[sq:Kavraku]]
34.422

уредувања