Февруари: Разлика помеѓу преработките

Додадени 48 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍆𐌰𐌽𐌹𐌼𐌴𐌽𐍉𐌸𐍃
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: iu:ᕕᐳᐊᕆ)
с (r2.7.1) (Бот Додава: got:𐍆𐌰𐌽𐌹𐌼𐌴𐌽𐍉𐌸𐍃)
 
[[Категорија:Месеци]]
 
[[nso:Dibokwane]]
 
[[af:Februarie]]
[[gan:二月]]
[[gu:ફેબ્રુઆરી]]
[[got:𐍆𐌰𐌽𐌹𐌼𐌴𐌽𐍉𐌸𐍃]]
[[xal:Лу сар]]
[[ko:2월]]
[[sc:Freàrgiu]]
[[sco:Februar]]
[[nso:Dibokwane]]
[[sq:Shkurti]]
[[scn:Frivaru]]
24.517

уредувања