Разлика помеѓу преработките на „Категорија:1986“

Додадени 33 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1986
с (r2.7.2) (Бот Менува: kk:Санат:1986 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: it:Categoria:Eventi del 1986)
[[be:Катэгорыя:1986]]
[[be-x-old:Катэгорыя:1986]]
[[bg:Категория:1986 година]]
[[bar:Kategorie:1986]]
[[bs:Kategorija:1986]]
[[br:Rummad:1986]]
[[bg:Категория:1986 година]]
[[ca:Categoria:1986]]
[[cs:Kategorie:1986]]
[[os:Категори:1986]]
[[is:Flokkur:1986]]
[[it:Categoria:Eventi del 1986]]
[[he:קטגוריה:1986]]
[[jv:Kategori:1986]]
24.517

уредувања