Разлика помеѓу преработките на „Горно Ботушје“

Додадени 154 бајти ,  пред 12 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: sq:Botushja e Epërme)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 42' 43" сев. ш.
| географска должина=21° 4' 23" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=42 | lat_sec=43
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=4 | lon_sec=23
| веб=
}}
4.300

уредувања