Разлика помеѓу преработките на „Вир“

Додадени 156 бајти ,  пред 13 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (Бот Додаје: sq:Viri)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=41° 36' 10" сев. ш.
| географска должина=21° 16' 33" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=41 | lat_min=36 | lat_sec=10
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=16 | lon_sec=33
| веб=
}}
4.300

уредувања