Разлика помеѓу преработките на „Бајловце“

Додадени 156 бајти ,  пред 13 години
с
Додавање координата са бугарске Википедије
с (бугарски)
с (Додавање координата са бугарске Википедије)
| поштенски број=
| надморска височина=
| географска широчина=42° 13' 49" сев. ш.
| географска должина=21° 57' 43" ист. д.
| lat_dir=N | lat_deg=42 | lat_min=13 | lat_sec=49
| lon_dir=E | lon_deg=21 | lon_min=57 | lon_sec=43
| веб=
}}
4.300

уредувања