Воронешка област: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Менува: diq:Voronezh (eyalet)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sco:Voronezh Oblast)
с (r2.7.1) (Бот Менува: diq:Voronezh (eyalet))
[[vi:Voronezh (tỉnh)]]
[[war:Voronezh Oblast]]
[[diq:Voronezh Oblast(eyalet)]]
[[zh:沃罗涅日州]]
4.506

уредувања