Разлика помеѓу преработките на „Хакасија“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: diq:Hakasya
с (r2.5.4) (Бот Додава: koi:Хакасму)
с (r2.7.1) (Бот Додава: diq:Hakasya)
[[az:Xakasiya]]
[[be:Хакасія]]
[[bs:Hakasija]]
[[bg:Хакасия]]
[[bs:Hakasija]]
[[ca:Khakàssia]]
[[cs:Chakasie]]
[[vi:Khakassia]]
[[war:Khakassia]]
[[diq:Hakasya]]
[[zh:哈卡斯共和国]]
4.506

уредувања