Разлика помеѓу преработките на „Констанциј II“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
с (r2.6.5) (Бот Менува: hu:II. Constantius római császár)
[[an:Constancio II]]
[[az:II Konstansi]]
[[br:Constantius II]]
[[bg:Констанций II]]
[[br:Constantius II]]
[[ca:Constanci II]]
[[cs:Constantius II.]]
[[sv:Constantius II]]
[[tl:Constantius II]]
[[th:จักรพรรดิคอนแสตนติอัสที่สแตนเชียสที่ 2]]
[[tr:II. Konstantius]]
[[uk:Констанцій II]]
9.281

уредување