Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fr:Oblavtsé
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fr:Oblavtsé)
 
[[bg:Облавце]]
[[fr:Oblavtsé]]
[[sq:Obllaci]]
4.062

уредувања