Разлика помеѓу преработките на „Роберт Кох“

Додадени 42 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sa:राबर्ट् कोख्
с
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:राबर्ट् कोख्)
[[be:Роберт Кох]]
[[be-x-old:Робэрт Кох]]
[[bg:Роберт Кох]]
[[bs:Robert Koch]]
[[br:Robert Koch]]
[[bg:Роберт Кох]]
[[ca:Robert Koch]]
[[cs:Robert Koch]]
[[ru:Кох, Роберт]]
[[sah:Роберт Кох]]
[[sa:राबर्ट् कोख्]]
[[simple:Robert Koch]]
[[sk:Robert Koch]]
4.506

уредувања