Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

с
нема опис на уредувањето
с
 
* [http://217.16.70.245/default.aspx?pbroj=1946&stID=57762&pdate=20051203 Интервју со Тито Петковски по повод отцепувањето од СДСМ и формирањето на НСДП]
 
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]