Разлика помеѓу преработките на „Стевчо Јакимовски“

с
нема опис на уредувањето
с
 
Стевче Јакимовски бил и претседател на Управниот одбор на Штедилницата „Можности“.
 
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]