Разлика помеѓу преработките на „Љубиша Георгиевски“

с
нема опис на уредувањето
с
 
Зборува [[англиски]], [[француски]], [[италијански]], [[руски]], [[бугарски]], се служи и со [[словенечки]], [[полски]], [[романски]].
 
 
{{Македонија-политичар-никулец}}
 
[[Категорија:Македонски политичари]]