Разлика помеѓу преработките на „Дилма Русев“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: lt:Dilma Rousseff
с (r2.7.1) (Бот Додава: ceb:Dilma Rousseff)
с (r2.7.1) (Бот Додава: lt:Dilma Rousseff)
[[zh-min-nan:Dilma Rousseff]]
[[be:Дзілма Русеф]]
[[bs:Dilma Rousseff]]
[[bg:Дилма Русев]]
[[bs:Dilma Rousseff]]
[[ca:Dilma Rousseff]]
[[ceb:Dilma Rousseff]]
[[lv:Dilma Rusefa]]
[[lb:Dilma Rousseff]]
[[lt:Dilma Rousseff]]
[[ml:ദിൽമ റൗസഫ്]]
[[mr:दिल्मा रूसेफ]]
24.517

уредувања