Разлика помеѓу преработките на „Ерменци во Македонија“

с
r2.6.5) (Бот Менува: en:Armenians in the former Yugoslavia
с (r2.6.5) (Бот Менува: en:Armenians in the former Yugoslavia)
== Наводи ==
{{наводи}}
[[en:Armenians in the Republic of Macedonia]]
 
[[Категорија:Македонски Ерменци|*]]
 
[[en:Armenians in the Republicformer of MacedoniaYugoslavia]]
4.013

уредувања