Правен факултет „Јустинијан I“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

с
дополнување
сНема опис на уредувањето
с (дополнување)
* [[Љубомир Фрчкоски]]
* [[Ѓорге Иванов]]
* [[Гордана Силјановска Давкова]]
 
* [[Саво Климовски]]
* [[Наум Гризо]]
* [[Миле Хаџи-Василев]]
* [[Денко Малески]]
* [[Владо Камбовски]]
* [[Гале Галев]]
== Надворешни врски ==
*[http://www.pf.ukim.edu.mk/ Официјално веб-масто на правниот факултет „Јустинијан Први“]
660

уредувања