Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Монархија“

с
r2.6.4) (Бот Додава: jv:Kategori:Kerajaan
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:Category:Monarchy)
с (r2.6.4) (Бот Додава: jv:Kategori:Kerajaan)
[[it:Categoria:Monarchia]]
[[he:קטגוריה:מלוכה]]
[[jv:Kategori:Kerajaan]]
[[ka:კატეგორია:მონარქია]]
[[kk:Санат:Монархия]]
126.675

уредувања