.id: Разлика помеѓу преработките

Додаден 11 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: de:.id
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: de:.id)
[[cy:.id]]
[[da:.id]]
[[de:.id]]
[[et:.id]]
[[el:.id]]
86.434

уредувања