Разлика помеѓу преработките на „Димитар Стојанов - Мире“

с
r2.6.4) (Бот Менува: bg:Димитър Стоянов Мире
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Собранието на Македонија)
с (r2.6.4) (Бот Менува: bg:Димитър Стоянов Мире)
[[Категорија:Македонски политичари]]
 
[[bg:Димитър Стоянов - Мире]]
[[sr:Димитар Стојанов]]
125.824

уредувања