Разлика помеѓу преработките на „Чарлс Рихтер“

с
r2.7.2) (Бот Додава: eu:Charles Francis Richter
с (r2.6.4) (Бот Менува: zh:查尔斯·弗朗西斯·里克特)
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Charles Francis Richter)
[[ar:تشارلز فرانسيس ريختر]]
[[be:Чарльз Рыхтэр]]
[[br:Charles Francis Richter]]
[[bg:Чарлз Франсис Рихтер]]
[[br:Charles Francis Richter]]
[[cs:Charles Richter]]
[[da:Charles Francis Richter]]
[[es:Charles Francis Richter]]
[[eo:Charles Francis Richter]]
[[eu:Charles Francis Richter]]
[[fa:چارلز فرانسیس ریشتر]]
[[fr:Charles Francis Richter]]
109.264

уредувања