Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:John Adams
с (r2.6.4) (Бот Додава: kk:Джон Адамс)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:John Adams)
[[be-x-old:Джон Адамз]]
[[bcl:John Adams]]
[[bs:John Adams]]
[[bg:Джон Адамс]]
[[bs:John Adams]]
[[ca:John Adams]]
[[ceb:John Adams]]
[[rw:John Adams]]
[[sw:John Adams]]
[[ku:John Adams]]
[[la:Ioannes Adams]]
[[lv:Džons Adamss (prezidents)]]
86.434

уредувања