Разлика помеѓу преработките на „435“

Додаден 11 бајт ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: et:435
с (r2.7.1) (Бот Додава: kk:435 жыл)
с (r2.7.1) (Бот Додава: et:435)
[[be-x-old:435]]
[[bh:४३५]]
[[bg:435]]
[[bs:435]]
[[br:435]]
[[bg:435]]
[[ca:435]]
[[cv:435]]
[[da:435]]
[[de:435]]
[[et:435]]
[[el:435]]
[[en:435]]
86.434

уредувања